Evinde bir çok ayakkabı kutusu var mı? Bu ayakkabı kutularını atmak yerine geri dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Neyse ki, ayakkabı kutularınız için yapabileceğiniz harika DIY fikirleri sizler için derledik.

Bu, çocukların sanat malzemeleri için akıllı bir fikir. Artık tüm dağınıklık problemlerinizi masanızda çözebilirsiniz. Sadece  faydalı olarak  değil, aynı zamanda eğlenceli hale getirmektir.

Film izlemeyi sever misin? Neden odanız için bir  projektör oluşturmuyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey cep telefonunuz, bir ataş ve bir büyüteç yeterlidir.

Çocuklarınız için  ayakkabı kutusu bulunan  bir labirent oluşturun. Basit ve dayanıklı yapı ile ikiniz de bu yaratımdan kesinlikle keyif alacaksınız.

Bu, bir ayakkabı kutusu ile oluşturabileceğiniz başka bir oyundur. Bu bir DIY projesi olarak mini masa langırt . İhtiyacınız olan şey bir ayakkabı kutusu, mandal ve küçük ahşap dübel.

Çocuklarınız için eğitimsel bir oyun istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bir mancınık yapabilirsiniz bunun için 2 kalem, lastik bant, ayakkabı kutusu ve küçük su kapağı gerekir.

Sevgililer Gününü çocuklar için eğlenceli hale getirin. Bu ayakkabı kutusuyla birlikte bir mini posta kutusu oluşturun. Mektuplarınızı bu sevimli küçük posta kutusuna ekleyebilirsiniz.

Bu çok güzel bir organizasyon fikri. Eski ayakkabı kutunuzu güzel baskılı kağıtla sarın. Doku silindirlerini bu ayakkabı kutusu için bölme  olarak kullanabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ: İhtiyacınız Olan Akıllı Mutfak Aletleri

Sizler kesinlikle bunu seveceksiniz. Bu çocuklar için harika bir çanta kutusu. Küçük özel notlarını ve kişisel eşyalarını bu çantaya koyabilirler.

Bu fikirle  kızınızı sevindirebilirsiniz. Kızınız için bir DIY projesi olarak mini ev oluşturabilirsiniz. Kesinlikle bunu sevecektir.

Bu,  tekerlekli otomobil koleksiyonunuz için mükemmel bir fikirdir. Ayakkabı kutusunu  ilginç bir araba yıkama alanına dönüştürün. Eğlenceli olacağı kesin.

Evinizde kurdele işimi yapıyorsunuz yada ipliklerle çalışıyorsanız bu size göre ? Kendinizi bu kurdele organizatörü yapın. Bu şeritlerinizin sarkmasını önler ve her zaman kullanıma hazırdır.

Kablolu şarj cihazlarının görüntüsünden nefret ediyor musun? Endişelenmenize gerek yok, bunları her zaman bir ayakkabı kutusunda gizleyebilirsiniz. Bu evinize mükemmel bir katkı olacak.

Bu, ayakkabı kutusu için büyüleyici bir fikir. Çocuklarınız bu ayakkabı kutusu ile kukla tiyatrosuyla eğlenecekler. Daha cazip görünmesi için şirin ışıklar ekleyin.

Her şeyi kolaylaştırmak varken  neden işinizi zorlaştırıyorsunuz? Ayakkabı kutusunun yanında küçük bir pencere oluşturun. Bu, ayakkabılarınız için akıllı bir depolama fikridir.

AYRICA BAKINIZ: Bebekleri Bakmak İçin Tasarlanmış 17 Güzel Şey

Kaynak: http://creativedesign.tips/15-creative-recycling-ideas-for-shoe-boxes/5

Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları