Artık hayatımızı kolaylaştıracak, özellikle de çocuklarımızın bakımı için sayısız şaşırtıcı ürünler var. İnternetin altını üstünü getirdik sizler için çocuk bakımında kullanılan şaşırtıcı ve güzel ürünleri derledik.

1.

Aydınlatılmış toplar, modern odalar için eğlenceli bir lamba olarak güzel durur. Ancak birçok anne, gece çocuklarının karanlıktan korkmasını önlemek aydınlatılmış topları kullanıyor.

2.

Bebeğinizin boyunu, kilosunu ve yiyecek programını bilin ve ayrıca akıllı telefonunuzu kullanarak günlük olarak rutin şekilde  takip edin.

- Sponsorlu -

3.

Tam olarak daha yürüyemeyen  çocuklar için büyük bir bebek arabası kullanıyoruz. Bebeğimizle birlikte şehir içinde yürürken ebeveynler için daha rahat olması için  bu süper kompakt puset, harika katlanabilir bir çözüm sunar.  Katlanabilir ve bir torbanın içine taşınabilir.

4.

Bebeğinizin neden ağladığını bilmek ister misiniz? Bebek ağlama  Çevirmenine göz atın. Bu uygulama, açlık, yorgunluk, ağrı, bebek bezi değişimi gibi% 92 doğruluk ile bebeğinizin ağlamasını anladığını iddia ediyor. Bu, yenidoğan bebeklerin 200.000 kayıttan oluşan analiz ve araştırmalarına dayanmaktadır.

5.

Kendi kendine ısıtmalı bir şişe kullanarak çocuğunuzun sütünü her zaman sıcak tutun. Bu şişe, çocuklarınıza her zaman sıcak süt içmelerini sağlar. Elektirik  kullanılmıyor buda güzel bir şey.

6.

Çocuğunuzu kaybetmek, bir ebeveynin kabusudur. Bu emniyet bilezik ile çocuğunuzu kaybetme korkusunu olmayacak,çünkü bunları uygulama yoluyla ve cihazın izleme yarıçapı dahilinde akıllı telefonunuza bağlı olan bu bilezik ile kolayca bulabilirsiniz.

7.

Çocuğunuzun ateşi her zaman yükseliyor mu? Bu termometre etiketini kullanmak isteyebilirsiniz. Çıkartmayı çocuğunuzun cildine tam olarak yapıştırın ve etiket, uygulama yoluyla akıllı telefonunuza bilgi gönderecektir. Bu araç, büyük bir doğrulukla çalışır.

8.

Çocuklar diş fırçalamaktan nefret eder. Buda  ebeveynlerin çocuklarını kendi dişlerini fırçalamasını öğretmekte zorlaştırıyor. Bu akıllı diş fırçası ile çocukların diş fırçalaması için eğlenceli olmasını sağlayın. Akıllı telefonunuz  3D ve etkileşimli yollar birbirine bağlar.Dişlerini fırçaladıklarında puan ve övgü kazandıkları bir oyun gibi eğlensinler.

9.

Bir yerleri tırmanmayı, ayakta durmayı ve yürümeyi öğrenmek için bebekler  düşer ve bazen yaralanmalar olur. Evlerimizde keskin taşlar ve kaba yüzeyler olabilir, bu da çocuğumuzun hassas cildi için zararlı olabilir. Diz pedi kullanarak, çocuğunuzun dizlerini yürümeyi öğrenirken korumak için hızlı ve kolay bir çözüm.

10.

Çocuklara kendilerini beslemelerini ve bu gibi eğlenceli tabaklar kullanarak eşyaları almalarını öğretin. Eğlenceli şekilde  yemek  yerler ve anneler sıkıntıdan kurtulur.

11.

Bu hibrid cihaz çocuğunuza kaşıkla yemeyi öğretir. Bebeğinizi ebeveynler için daha kolay ve daha kullanışlı kılan bir biberonu ve bir kaşık kombinasyonu.

12.

Çocuklarınızın bu görsel ve sesli projektörle daha hızlı uyumasını yardımcı olun. Tavana sevimli görüntüler çeker.

13.

AYRICA BAKINIZ: Çocuklarınızı Yalnız Bıraktığınızda Olacakları Gösteren 15 Fotoğraf

14.

Çocuğunuz yemek yemiyor mu? Buda her zaman bizleri zor duruma sokar. Ancak yemek yedirmek için onlarla oynayarak daha kolay yemek yedirebilirsiniz. Bu besleme seti ile olanları kandırabilirsiniz.

15.

Bu gibi bebek kıyafetinde ki gibi yerleşik aktivite monitörlü giysiler, anne ve babalara gece bebeklerini  rahatsız etmeden kontrol etmelerine yardımcı olur. Cihaz, çocukların solunumunu, konumunu, vücut sıcaklığını vb. gibi bilgileri akıllı telefonlarına iletir.

16.

Bu eğlenceli konteyner oyuncakları, çocuğunuzun oyuncaklarını tek bir kapta tutar, böylece saklama ve temizleme kolaylığı sağlar.

17.

 Ev işleriyle meşgul müsünüz? Bu otomatik bebek rockeri bebeğinizi sizin için bakar. Kollarınızın hareketini taklit ederek çalışır. Cihazı, pusetin tutamağına takmanız yeterlidir ve işinize  geri dönebilirsiniz.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları