Günümüzde birçok dekoratör, ışıkları mükemmel bir şekilde süslüyor. Işıklar evde farklı kişilikler getirir. Ancak, evinizin temasına uygun olan doğru ışığı seçmek önemlidir. Işıklarla ilgileniyorsanız aşağı kaydırmak ve aşağıdaki örnekleri görmek isteyebilirsiniz.

1

 1 inspiratie-interieur.nl

Bu renkli bir ışıktır. Genç ve eğlenceli bir şey tercih ederseniz, doğru seçim budur. Duvarınızdaki bir sanat eserine benziyor.

2

2 etsy.com

Bu muhteşem. Odanızda büyük bir çiçek gibi görünüyor. Açıldığında bile yaprakları siluetini oluşturur.

3

3 xxshe.com

Bu ışık için inanılmaz bir tasarım. Ahşabın duvarlarının altındaki ışığa benziyor. Konuklarınız bunu görünce hayran kalacaklar.

4

4 surfingbird.ru

Bu başka bir benzersiz tasarım. Duvarın ışık olması için yırtılması gibi. Bunu denemek isteyebilirsin.

5

5 ovlighting.com

Bu karanlık bir oda için mükemmel bir illüzyondur. Duvarını ışıkla doldurmuş gibisin. Bunun sadece bir yanılsama olduğunu hemen fark etmeyecekler. Akıllı değil mi?

6

6 ihousdekor.com

Bu, yüzyıl ortası tasarlanmış bir ışığa benziyor. Işığı çevreleyen kristalleri ve tüyleri vardır. Bunu oturma odanızda deneyebilirsiniz.

7

7 nl.pinterest.com

Bu çağdaş bir duvar lambası tasarımıdır. Bu, bir odadaki büyük alanlar için uygundur. Aynı anda mükemmel bir sanat eseri ve aydınlatma olabilir.

8

8 fantasticviewpoint.com

Tetris fanatiği misiniz? Kesinlikle bu duvar lambası tasarımını eğlenceli bulacaksınız. İçindeki o çocuk hatıralarını geri getiriyor.

9

9 dhgate.com

Bu tasarım küçük olabilir, ancak odanızda büyük bir etkisi olabilir. Odanıza inanılmaz derecede ışık yansıtır. Bu hantal ışığa sahip olmayı sevmiyorsanız, bu mükemmel bir seçim olabilir.

10

10 pinterest.se

Bu zarif bir tasarım. Siyah çerçeveli yumuşak sarı bir ışığa sahiptir. Bu parlayan bir tabloya benziyor.

11

11 moderncontempo.com

Duvar lambaları, TV üniteniz için iyi bir arka plan olabilir. Eğlence odanızı loş ışıkla rahatlatır. İstediğiniz herhangi bir ışık rengine sahip olabilirsiniz.

12

12 artcafe.bg

Bu bir V duvar lambası. Pirinçten imal edilmiştir. Bu ışıkla ilgili en güzel şey, istediğiniz şekilde ayarlanabilmesidir.

13

13 amazon.co.uk

Bu dış mekan aydınlatması için mükemmel bir tasarımdır. Pratik bir seçenek olabilen bir LED ışığına sahiptir. Bu ışık metalden yapılmış ve siyah renklidir.

14

14 digsdigs.com

Benzersiz ve karmaşık bir şey istiyorsanız, bu doğru seçimdir. Bu, duvara veya tavana takılabilen karmaşık bir ışık tasarımıdır. Bu, bir odadaki avize için de kullanılabilir.

15

15 sugklonistiko.gr

Bu foscarini tarlaları duvar lambasıdır. Parlak renkler ile tasarlanmıştır. Bir odada büyüleyici bir etki sağlar.


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları