Birçok , bilim adamı çocuk sahip olmak için en iyi yaşın 30 ile 34 arasında olduğu söylerler. Bu,sağlık olarak mükemmel bir dengede olan çağ. Bununla birlikte, bazı insanlar daha ileri giderek 35 yaşından sonra çocuk sahibi olurlar.
Nestfun olarak ünlü kadınların 40 yaşından sonra anne olanları sizler için derledik.

Susan Sarandon

Susan Sarandon

Susan Sarandon'ın 3 çocuğu var ve 39, 42 ve 45 yaşlarında doğum yaptı.

Gençken doktor kendisine  kısır olduğunu söyledi, bu yüzden yıllarca doğum kontrol haplarını kullanmadı. Ama sonra beklenmedik bir şekilde ve daha sonra 2 kez daha hamile kaldı. 

Ve Susan, şu anda  hala 71 yaşında güzel.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'in oyunculuk yaparken çocuk için vakit bulamıyordu. Uzun zaman çocuk sahibi olmak istedi, ancak birçok çaba sarfetmesine karşın çocuk sahibi olamadı.. Jennifer in vitro fertilizasyon kullanmak zorunda kaldı. Bu yöntemle, yumurta vücuttan çıkarılır, bir laboratuar da gübrelenir ve daha sonra embriyonun doğru geliştiği açık olduğu zaman rahme geri konulan bir uygulama.

Jennifer ilk girişiminde başarılı olamadı , ama şimdi harika ikiz çocuk sahibi. 38 yaşındayken doğum yaptı.

- Sponsorlu -

Kelly Preston

Kelly Preston

Kelly Preston, John Travolta'nın karısıdır. 47 yaşında hamile kaldı ve çocuk sahibi oldu. Bundan bir yıl önce, Travolta'nın ailesi korkunç bir trajedi geçirdi: tek oğlu Jett öldü. Benjamin ailesine ikinci bir hayat verdi"

Halle Berry

Halle Berry

Sanki hiç yaşlanmıyor  ve sadece çarpıcı görüntüsü ile ilgili değil. Halle Berry 41 yaşında ilk kez  anne oldu ve ikinci çocuğunu ise 47 yaşında doğum yaptı, bu da onun için büyük bir sürpriz oldu.

Her şeyin geçmişte olduğunu ve menopozun sınırında olduğunu düşündüm, bu yüzden bu gerçekten beklenmedik bir şeydi, "diyor Halle hamilelik hakkında.

Salma Hayek

Salma Hayek

Salma her zaman çocuk sahibi olmak istiyordu, ancak tıbbi sebeplerden dolayı bunu yapamadı. Sonunda, 41 yaşındayken başarılı oldu.

Madonna

Madonna

Pop kraliçesinin ilk çocuğu olduğunda 36 yaşındaydı. 41 yaşındayken bir oğlu  Rocco oldu. Buna ek olarak, Afrika'dan 4 evlat çocuk edindi.

"Çocuk sahibi olmadan önce bencilce davranırdım, ancak anne olmak tutumumu tamamen değiştirdi," diyor Madonna.

monica belluci

monica belluci

Aktrisin infertilite teşhisi kondu ancak şaşkınlık içinde 39 yaşındayken beklenmedik bir şekilde hamile kaldı

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları