Utah, ABD'deki Moab Çölü'ndeki kanyon yeni evliler için önemli bir yerdi Ryan Jenks ve Kimberly Weglin . Bu çöl, çiftin buluştuğu, Ryan'ın Kimberly'ye önerdiği ve nerede sonunda özel bir ağ üzerindeki zeminin yaklaşık 400 metre yukarıda evlendiği yerdi.

 © The Hearnes Adventure Photography

Kimberly ve Ryan ekstrem sporlara bayılıyorlardı, bu yüzden düğünlerini yaşam biçimlerini her ayrıntıya hatırlatacak özel bir fırsat yapmaya karar verdiler. Kanyonda özel tırmanma tertibatı tertiplediler, özel bir ağ (taban döşeme tamponları tarafından kullanılan tip) koydular ve halatları kullanarak bir koridor yaptılar.

Gelinin babası  ölecek kadar korkmuştu ve kızının yanında  yürümek gerektiğinde düştü.

 Ama kalktı ve cesurca yoluna devam etti.

Konukların hepsi gelin ve damatlarını takip edecek kadar cesur değildi, birçoğu düğünleri en yakın kayalıklardan izledi. Herkesin düğün sözlerini duyduğundan emin olmak için gelin ve damat mikrofon ile sesini duyurdu.

Törende çiftin arkadaşları çurumun üstünde halatlarla yürüdüler, yamaç paraşütü yaptılar ve eğlenceli oyunlar oynadılar.

Çiftler karı koca olmak isteyip istemediğini sorduklarında, "Kahretsin, evet!" Diye bağırdı. 10 larca arkadaşı uçurumdan atladı ve binlerce çiçek yaprakları saçtı.

Kimberly, "Üç yıldır birbirimizin elinde tutuyoruz, aramızda özel bir güven ve bağlantı söz konusudur" dedi Instagram'ında.

"Maceramız, hayatımızın zamanını boşa harcamamamız ve aslında var olmayan sorunlara dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor".

Bu düğün olayından çok korkmuyorsanız, bu inanılmaz olayın eşsiz atmosferini anlamanıza yardımcı olacak bir video burada.

Kimberly ve Ryan'a birlikte uzun ve mutlu bir yaşam dileriz! Bunun gibi bir düğün yapacak kadar cesur olabilirmisiniz?


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları