Cenevre Otomobil Fuarı 2018: Jaguar gösterinin öncesinde I-Pace'i duyurdu.Bu haberimizi otomobiller tanıtıma çıktıkça güncelleyeceğiz.

Her sene Cenevre Motor Showu, otomobil üreticilerine en yeni üretim ve konsept otomobillerini göstermek için bir platform sunuyor ve bu yıl farklı değil. Mevcut eğilimlere dayanarak, gösteride büyük bir rol oynamak için elektrikli taşıtlar ve özerk araçlar bekliyoruz, ancak büyük ihtimalle ekranda göz korkutmayan güçlü performans arabaları da olacak.

Örneğin 2.0 litrelik yeni bir hibrid Auris'in yanısıra Toyota, "Yeni Toyota'nın en ikonik spor otomobilinin dönüşünü işaret eden bir yarış konsepti" ni ortaya çıkaracağını ima etti. Başka yerlerde Jaguar'ın ilk elektrikli aracı iPace, yeni Audi A6 ve yeni bir Mercedes A Class'ı bekliyoruz.

Şov, 8-18 Mart tarihleri ​​arasında olacak ve web sitesinden doğrudan önceden bilet satın alabilirsiniz . Bu sayfayı, daha çok bilgi edindikçe tüm şovun en heyecan verici ve yenilikçi prömiyerleriyle güncelleyeceğiz.

Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace, Cenevre'de en çok beklenen araba, sadece Jaguar'ın ilk elektrikli otomobili değil aynı zamanda pazarlamaya gelen ilk elektrikli SUV'lardan biri. Özel bir buluşma etkinliğinde şovun önüne sergilenen I-Pace, F-Pace ve E-Pace'den tasarım ipuçlarını alıyor ancak tamamen elektrikli güç aktarım organı sayesinde 394 bhp'ye ulaşıyor.

I-Pace'in 2016 LA Motor Show'da ilk kez açılışından bu yana nasıl görünebileceğinin konsept taslaklarını gördük, ancak şimdi ortaya çıktık güzel bir şey.

"2018'in ötesinde bir çıkış tarihi olarak hala pek fazla fikrim yok, ancak şimdi nihayetinde I-Pace'in çekirdek özelliklerini biliyoruz. 0-60mph'den sadece 4.5 saniyede ve 90kWh lityum-iyon pil ile 298 mil yelpazesi sunuyor. Ayrıca hızlı şarj alırsınız, sana sadece 85 dakikada sıfırdan% 80, 30 dakikalık şarjla 80 mil aralığında şarj olur.

Toyota Supra

Üretiminin 2002'de sona ermesinden 16 yıl sonra nihayet, sonsuz spekülasyondan sonra Supra'nın canlanmasını görmek üzereyiz mi? Toyota, "en ikonik spor otomobilinin" dönüşünü vaat ediyor, bu nedenle başka bir şey olabileceğini sanmıyoruz.

Üretici gelecek arabayı "yarış konsepti" olarak nitelendirdi, bu nedenle de üretim versiyonunun olup olmayacağına dair bir işaret yok. Toyota, Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde 6 Mart'ta düzenlenecek bir basın toplantısı düzenlediğinden, daha sonra açıklanmasını bekliyoruz.

Audi A6

Audi A6

Yeniden tasarlanan ve tamamen yeni olan A6, Haziran ayında satışa sunulmadan bu yılın Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk kez yerini alacak. Auto Express'e göre , yeni A6, tüm motor yelpazesinde "hafif melez teknoloji" sunacak ilk executive otomobil olacak."Dört silindirli motorlar, kemer marş jeneratörüne sahip, 12v'lik basit bir sistem kullanıyor ve araç 14mph'ye kadar çıkmaya başlama / durma işlevine izin verecek" diye açıklıyor. "Ayrıca 35 ila 100 mph arasında 'sahil' edebiliyor ve sürücü hızlandırıcıyı kaldırdığında ve gerektiğinde anında yeniden başlattığında motoru kapatıyor."


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları