Çin'de bir havalimanın da yaşanan olay güvenlik görevlisi gördüğünde korkudan ağladı.

 Temsili

 Kötü bir gün geçirdiğini mi düşünüyorsun? Çok daha kötü olabilir. Etrafında dolaşan 200 canlı hamamböceği olduğunu hayal edin. 25 Kasım'da Çin hava limanındaki gümrük yetkililerine aynen bu şekilde oldu.. Yerel basında, yaşlı bir çiftin bagajını kontrol ettikten sonra yüzlerce canlıhamam böceği gördüklerinde şok olduklar.Bagaj kontrol eden güvenlik görevlisi şok yaşadı.

- Sponsorlu -

Guangdong eyaletinin Baiyun Uluslararası Havaalanı'ndaki güvenlik görevlileri, çiftin poşetleri röntgen makinesinden geçtiği sırada bir "hareketlilik" gördüler.Güvenlik görevlisi çift bir kova taşıyorlardı, ancak röntgen makinesinden  geçtikten sonra olağandışı bir şey çıktı" dedi. "Personelimizden biri bagajlarını açtı ve kontrol etti, neredeyse korkudan bayılacaktı,açıklamasını yaptı.

Adam neden bagajlarında canlı hamam böceği bulunduğu  sorulduğunda, adamın eşinin sahip olduğu cilt problemine  karşı  evde bir çare bulmaya çalışacakları için aldıklarını söyledi.Hamam böceklerinin Çin'de eski halk ilaçlarının yapımında kullanılıyordu.

Kaynak: https://www.ndtv.com/offbeat/chinese-couple-found-carrying-200-live-cockroaches-in-luggage-1782376

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları