Cyberpunk 2077 yayın tarihi söylentileri, haberler ve fragmanlar: "muazzam bir hikaye odaklı" deneyim bekliyoruz, geliştiriciler yatırımcılara söylüyor
Oyunlar
Yaklaşan rol yapma oyunu hakkında en son haberler ve söylentiler, Cyberpunk 2077

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'de çok fazla beklenti var . Bu stüdyo, şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3'ün sadece en yeni ismi değil, aynı zamanda 1988'den bu yana deri ceketler ve neon ışıkların hayalleri ile hayaller çeken masa üstü bir roleplaying oyununa da dayanıyor.

Polonya stüdyosu, çok geniş bir açık dünya boyunca karmaşık, çok katmanlı hikaye anlatımını kullanabileceğinden daha fazlasını gösterdi - bu yüzden işaretler fanteziden bilim kurguya geçişin verimli olacağı yönündedir. Bununla birlikte, bir ilk fragmanın ötesinde, Cyberpunk 2077 hakkında kesin olarak bilinen nispeten az şey var .

Son CD Projekt Red mali etkinlikte, başkan ve ortak CEO'su Adam Kiciński güçlü bir öneri ile  Cyberpunk 2077 süreceğini Witcher kahramanı oyuncu oluşturulan bu sefer olacağını bile, tek oyunculu hikaye anlatımı dikkatini çekmişti. Kotsński'ye göre, Gamespot'un bildirdiği gibi , Cyberpunk 2077, bir mikro-ödemeler olmaksızın "tek oyuncu için muazzam bir öyküye dayalı bir rol" olacak. 

E3 2018'e gelmek için daha fazla bilgi söylentileriyle, şu ana kadar Cyberpunk 2077 hakkında bildiğimiz her şeyi açıklamaya çalışacağız.

Cyberpunk 2077: Kısaca

  • 'The Witcher studio' yapımcu-ıları olan  CD Projekt RED tarafından yapılıyor.
  • Mike Pondsmith'in masa üstü oyununa dayanan fütüristik bir metropolde geçecek
  • 2019-2021 arası olası sürüm olacak

Cyberpunk 2077: Yayın tarihi ve platformlar

Witcher 3'ün piyasaya çıkmasından üç yıl önce Cyberpunk 2077 , 2012'de geri dönmüştü . Bu, 2013 yılında oyunun “hazır olduğunda” piyasaya sürüleceğini söyleyen bir fragman tarafından takip edildi.

Diğer bazı ipuçları 2016 yılının başında şirket yatırımcı çağrı yaptı.Bu zaman çerçevesinde oyunu çıkarmak için  cyberpunk 2077 Daha sonra oldu 2021 öncesi iki gişe RPG serbest bırakmak için planlar yaptı yanı sıra Haziran 2019 öncesinde açıklık getirildi. Bunlardan ilki olacağını 2077 Cyberpunk . Ancak, bu oldukça geniş bir yayın penceresi olacak.

2016 yılında, Polonya hükümetinden 30 milyon zloti (yaklaşık 6 milyon £) hibe, sorunsuz çok oyunculu ve sanal şehir yaratımını araştırmak için CD Projekt RED'e verildi . Bu, takımın önümüzdeki birkaç yıl boyunca bir şey vermesi şartıyla geliyor. Cyberpunk 2077'de kaydedilen ilerlemenin “ oldukça gelişmiş ” olduğunu belirten bir 2017 mali sonuç konferansında atın ve 2019'un sonlarına ya da 2020'nin başlarında iyi bir bahis olduğunu söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077'nin hangi platformlarda geleceğine gelince, zaman dilimi, oyunun Witcher 3'e benzer bir serbest bırakma modelini izleyeceğini gösteriyor - PC, PS4 ve Xbox One'da. Temel fark, Xbox One X ve PS4 Pro için 4K sürümlerinin eklenmesi olacaktır. Stüdyonun üst düzey grafik teknolojisine verdiği önem göz önüne alındığında, bir anahtar serbest bırakma olasılığı masadan çıkarılabilir:

CD Projekt finans etkinliğinde başkan ve ortak CEO'su Adam Kiciński, "Teknoloji-Bilinçli, Cyberpunk çok ileri" dedi. "Teknolojimiz gelecek nesillerle bağlantı kurmaya hazır. Oyun gelecekteki çok güçlü ekipmanı kullanabilecek şekilde geliştirildi, ancak geleceğin konsolu ilan edilmediğinden bugün size daha fazlasını anlatamam."

Cyberpunk 2077: E3 2018 görünümü?

Raporlara göre, Cyberpunk 2077  bu yılki E3 oyun fuarında yer alacak. Cyberpunk 2077 etrafındaki hareket   , ilk ortaya çıkan treylerden beri durmuştu, ancak Ocak ayının başlarında oyunun twitter hesabı tek bir bip sesiyle hayata geçti  .

Yakında o derece az alay sonra, bir rapor Polonyalı oyun sitesi çıktı  GRYOnline  o  Cyberpunk 2077  GRYOnline iki ayrı kaynaklardan değinir E3 2018 de basın için demo video hazırlanacak.

Devam etmek için çok fazla bir şey yok, ancak Cyberpunk 2077’nin resmi twitter hesabındaki etkinlik  , oyunun tanıtım makinesinin donanıma geçtiğini gösteriyor. Stüdyo, The Witcher 3'ü  E3 2013'te geri çektiğinde,  benzer bir şekilde halk için bir treyler ve basına yönelik bir tanıtım demosu oluşturdu, bu nedenle onaylama söz konusu değil.  

Cyberpunk 2077 henüz CD Projekt RED'in en büyük oyunu olacak

CD Projekt RED görsel efektleri sanatçısı Jose Teixeira 2015 yılında söz konusu olduğunu Cyberpunk 2077 stüdyo çıkarmış her şeyden çok “çok daha büyük” olacaktır. Polonya hükümeti hibe desteğinin bir parçası, geliştiricilerin "yapay zeka ve otomasyon prensiplerine dayanan büyük ölçekli şehirler" oluşturmalarıydı, bu yüzden stüdyoya bunun büyük ölçekte yaklaşması mantıklı.

Stüdyonun büyüklüğü iki katına çıkmıştı ve Cyberpunk 2077 üzerinde çalıştığı iddia edilen daha fazla geliştiricinin The Witcher 3'te en yoğun çalışanlarından daha fazla çalıştığı görülüyor . Bir lithe indie macerası değil o zaman.

Oyun Night City'de ayarlanacak

Cyberpunk 2077 , aynı zamanda proje üzerinde bir danışman olan Mike Pondsmith tarafından oluşturulan Cyberpunk masaüstü evreninde yer alır. Cyberpunk 2020'nin ikinci basım adıyla bilinen Pondsmith'in RPG'si , Night City adlı ABD Batı Kıyısında yayılan kurgusal bir metropoldür.

Pondsmith'in dünyasının ayrıntılarına aşina olmasanız bile, kesinlikle katılaşmaya giden bir yol olan Cyberpunk tropiklerine aşina olacaksınız. William Gibson'ın romanlarından Blade Runner gibi filmlere kadar , Cyberpunk tarzı, (hiç belli olmayan bir düzende) büyük çaplı megacorporasyonlar, hackerlar, sibernetik implantlar, toplumsal huzursuzluk, yapay zeka, deri ceketler, seks robotları, mohawtlar, hardboiled dedektifler, neon ışıkları. Bütün bu şeylerin bir noktaya veya başka bir şeye sahip olması için Gece Şehri'ni bekliyoruz.

Witcher 3 bestecisi oyun üzerinde çalışıyor

Marcin Przybyłowicz, zaman zaman aşırı güçlenirse, Witcher 3 film müziği üzerinde atmosferik çalışmalar yaptı . Cyberpunk 2077'deki stüdyo için çalışmaya devam ediyor , bu yüzden bestecinin halihazırda kurulmuş bir ses ortamına sahip bir tür içinde nasıl çalıştığını görmek ilginç olacak .


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları