Raflar inanılmaz depolama alanlarıdır; çok fazla alan gerektirmeyen ve aynı anda evinizde dekoratif bir fikstür olarak işlev görebilirler. Evinizde, duvarlarınızı karmaşık görünmeden birkaç saklama alanı eklemek istiyorsanız, bu yazı size göre. İşte DIY rafları için en iyi fikirlerden bazıları.

Yuvarlak güzel bir raf işinize yaramaz mı? Sonuçta, evi düzenli yapan küçük şeyler var. Bu rafı duvara asmak, anahtarlarınız, vb. Gibi her gün ihtiyacınız olan temel öğeler için bir yer olarak kullanabilirsiniz.. Artı, fazla alan gerektirmez.

Birkaç dakika içinde hızlıca yapabileceğiniz raf için pirket blokları ve bazı odunları kullanabilirsiniz. Amacını tamamlamak için saksı altındaki bitkiler, kitaplar ve saklama kutuları ekleyin. 

- Sponsorlu -

Üçgen bir raf, sizce güzel değil mi? Bununla ilgili iyi bir şey, bunları normal bir üçgenin yanına ters üçgen yerleştirmek gibi dikey boşluğu kurtarmak için belirli bir şekilde yerleştirebilmenizdir. Pratik ve zekice.

Eski kaykay ile  neler yapabilirsiniz. Neden onları raflar olarak kullanmayacağınızı ve misafirlerinizi mutlaka etkileyecek benzersiz bir kitap rafı oluşturmayalım? İhtiyacınız olan tek şey, bazı , cıvatalar ve pullar, dişli çubuklar ve çok katmanlı katlar eklemek için matkap.

Mükemmel bir asma raf ne güzel duruyor değil mi?

Klasik tarzı seviyorsanız, o zaman bu ahşap  raf kesinlikle size göre. Yapımı da  oldukça basit

Raflarınızın olağan tahta tahtası olması gerekmiyor. Mutfağınız gibi küçük alanlar için yarım ay şeklindeki ahşabı duvarınıza güzel bir rustik etki için yapıştırabilirsiniz. Daha az yer kaplar.

Evinizde cesur olmak istediğiniz oda veya alanlar için, eski bavulları geri dönüşüme sokabilir ve rafları onlardan çıkarabilirsiniz. Bu valizleri yarıya kadar kesin ve onları duvara yapıştırın. Sahip olduğunuz eski şeyleri kullanarak dolabınızı ve depolama alanınızı boşaltmanıza yardımcı olur.

Farklı stilleri farklı nesnelerle tutan basit dikdörtgen biçimli raflar duvarınızda büyük farklılıklar yaratabilir. Farklı renkte nesneler koymak isterseniz, raflar için bu renklerin ortaya çıkması için beyaz seçin.

Evinizdeki bir duvarı, tamamen raflardan oluşan bir saklama alanına dönüştürerek en üst düzeye çıkarın. Kitaplar ve dekoratif parçalar gibi önemli nesneleri tamamen kullanmanızı sağlar. Bu fotoğrafta, tahta plakalar siyah borularla desteklenmektedir, modern tasarımın iyi bir örneği

Ayrıca, güzel bir açık renkli ahşap kullanan bu fotoğraf gibi kemer kayışlı rafları tercih edebilirsiniz. Bunlar koymak son derece kolay ve ucuz.

Kimi huşu ağacı sevmez ki? Bu huş rafları bize neden bu ağacı sevdiğimizi tam olarak gösteriyor; parlak ve lekesiz beyaz ahşap plakalar, huş ağacının dokusunu mükemmel şekilde tamamlar. Yine, bu DIY raflarının konsepti büyük miktarda para harcamadan güzel tasarımlar üretmek için güzel bir örneği.

Yapboz gibi birkaç kasayı bir araya getirin ve bol miktarda saklama alanı bulacaksınız. Kolay, pratik ve kesinlikle yaratıcıdır.

Bu yaratıcı raf aslında bir çift eski koltuk değneğinden oluşur. Bu rafın en büyük yanı taşınabilir olmasıdır. Duvara yapıştırılmış değildir, yani evinizde istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilir.

Açık raflarla dikey alanı en üst düzeye çıkarmanın iyi bir yolu, rafları asmaktır. Bir sürü iş gerektirmeden duvara ve tüm odaya hoş bir dokunuş katıyor. Özellikle de hangi malzemelerin üzerine yerleşeceğini biliyorsanız.

Daireler ve üçgenler gibi altıgen raflar da duvarınıza dekoratif bir unsur sağlar. Yine, çok fazla yer kaplamaz ve istediğiniz herhangi bir şekilde birbirine yakın yerleştirilebilir

Duvarınızda bir sürü delik açmayı sevmiyorsanız, o zaman bu sizin için. Tek yapmanız gereken duvara bir çivi çakmak ve asılı raflarınızı tutmak için ipler kullanmaktır. Ağır malzeme koymayın.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları