Moda trendleri garip bir şey olabilir. Bazıları onurlu bir klasik haline gelirken, diğerleri neredeyse fark edilmeden ölürler. Ancak, tek bir moda moda trendi var - hepimiz görmekten yorulduk.
Nestfun, şık değil, daha sıkıcı hale gelen 10 popüler moda trendini bir araya getirdi.

Kot + file çoraplar

Kot + file çoraplar © aliexpress © dpa/eastnews

Kot pantolonlu çoraplar çılgınlık son zamanlarda moda dünyasını sular altında bıraktı. Birçok insan bu moda tarzından bıkmış ve bir anti-trend haline gelmiştir.

Yerine ne giyebiliriz

Düz kıyafetleri seçebiliriz.

Bel çantaları

Bel çantaları © aliexpress © aliexpress

Bel çantası, karışık geri bildirim alan zor bir trend. Bazı insanlar bel çantalarının çok şık olduğunu düşünürken, diğerleri bu tür çantaların bir bit pazarında bir şey satan birine ait olduğunu düşünür. Bel çantaları hala 2018'de trend gösteriyor, ancak piyasada onlarla birlikte biraz kalabalık oldu.

Yerine ne giyebilirsin:

Düz bir omuz çantası yeterlidir. 2018'e sahip olması gereken trendlere dikkat edebilirsiniz - çember çantaları

- Sponsorlu -

Dekolteli elbiseler

Dekolteli elbiseler © depositphotos © greenteanosugar / instagram

Neredeyse her ünlü ve “bir -kız” dekolteli bir elbise olarak bilinen kıyafetlerle fark edildi. Dekolteli elbiseler birkaç yıl önce yeni bir moda trendi olsa da, şimdi böyle bir moda seçeneğine sahip olan herkesi şaşırtamazsınız. Ayrıca, bu tür elbiseler oldukça kaba ve hiç de şık görünmeyebilir.

Yerine ne giyebilirsiniz:

Vücudunuzun parçalarını vurgulamak istiyorsanız, bir kılıf elbise, deniz kızı elbisesi veya sıradışı bir asimetrik elbise giymeyi deneyin.

PJ stili

PJ stili © depositphotos © dpa/eastnews

PJ stilini iç çamaşırı stiliyle karıştırmayın. PJ'ler kırmızı halıları, pistleri ve neredeyse her büyük şehir caddesini ele geçirdiler. Bununla birlikte, PJ moda trendi sona ermektedir ve bu tür giysilerin yatak odasına dönmesi ve sonsuza kadar orada kalmasının zamanı gelmiştir.

Yerine ne giyebilirsiniz

Hafif büyük boy elbise. Ekose ya da çizgili ya da en çok hangisini severseniz seçin. Bir ipek veya floaty şifon gömlek ile görünümünüzü tamamlayın.

Fringe

Fringe © depositphotos © aliexpress

Saçak her yerde bulunabilir: yelekler, çantalar, kazaklar ve ayakkabılar. Her bir parçadaki saçak bir görünüm için çok fazla. Neden benzersiz olabilseniz herkes gibi olmak istersiniz?

Püskül küpe

Püskül küpe © depositphotos © Aflo Images/eastnews

Bu başka belirsiz moda trendi. Bazı insanlar onları püsküllü püsküllü olarak düşünürken, diğerleri püsküllü küpelerin birinin daha zarif ve feminen görünmesini sağladığını düşünüyor.

Ne giymek yerine:

Kaprisli şekiller ve boyutlarda uzun küpeler giymeyi deneyin.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları