Güzel bir iç mekan tasarımı çok sayıda öğe içerir, ancak genelde zihnimize sadık kalarak dikkatimizi çeken benzersiz olanlardır. Çoğumuz dergilerde ve TV'de bulduğumuz harika ev dekorlarını seviyoruz.Eşsiz bir malzeme / unsurun iyi bir örneği huş ağaçlarıdır ve burada onları iç tasarıma nasıl katacağınıza dair bazı fikirler bulunmaktadır.

Bu yatak odası, fütüristik unsurlar ve siyah beyaz renkte kombo özelliklere sahip olduğu için modern tasarım olabilir, ancak muhteşem huş ağacı başlığı ile çok güzel duruyor. Loş aydınlatma etkisi için pin ışıkları ekleyin ve muhteşem bir yatak odanız olsun.

Ahşap ve cam her zaman birlikte çok güzel gözüküyor. Zarif ve şık bir kitap rafı için bu, bize bir başka uyum seviyesi gösteriyor. Koyu renkli duvar, huş ağacının dışarı çıkmasına ve şık ve sofistike görünümün tamamlanmasını sağlar.

- Sponsorlu -

Çıplak duvarları, duvara yaslanmış bu büyük huş ağacı benzeri eşsiz olarak  süsleyin. Herhangi bir duvar için kullanabilirsiniz.Ancak yemek masası ile güzel uyum sağlamış.

Bu huş ağacı  hafif mumluk LED'i yemek masanıza mükemmel bir parça olarak koyabilirsiniz. Her vesileyle kusursuz, rustik bir dekorasyon parçası. Artı, yapmak son derece kolay ve ucuz.

Bu huş ağacı masası basit ve yapması  kolaydır. Aynı yükseklikte kesilmiş bir grup huş ağacı dalı. Bunu yapmanın doğru yolu ortasından  başlamaktır. İç parçaları için bazı büyük vidalar kullanın ve eşyaları bir araya getirmek için dış parçalar için çivi kullanın. Son olarak sağlam ve güzel gözüküyor.

 Bu işi yapmak da oldukça kolaydır, huş ağacında mumun şeklini ve boyutunu içeren bir daireyi parçalayın, o ahşap parçayı bir cam üzerine yerleştirin ve tamamlayın! Anında mumluk.

Yeni boyanmış evinizde  duvar deliklerinden nefret mi ediyorsunuz? Neden bir huş ağacı kullanıp oradaki resim çerçevelerini asmayalım? Yaratıcıdır ve sizi her resim çerçevesi için delik delmekten kurtarır.

Bu, listede 5 numara ile aynı şey. Fakat, huş ağacını bir araya getirmek ve çakmak yerine, güvence altına almak için bağladıklarını görüyorsunuz. 

Yatak odanı rustik bir tarzla süslemek mi istiyorsun? Benzersiz fikirleriniz  yok mu, bu konuyu bir göz atın. Yatağınızın her iki yanına bir huş ağaçları yerleştirin ve tamamen yeni bir kişilik kazandırın.

Ayrıca, bol miktarda huş ağacı bulunan bu komodin gibi, yatağınıza bir sürü huş ağacı yerleştirebilirsiniz. En iyi yanı, pazarda gördüğünüz  komidinler den daha ucuz olması

Huş ağacına aşık mısın? Neden koridorunu, giriş yolunu veya bölücüleri bir tür huş ağacı ormanına dönüştürmüyorsun? Bu, fantastik ve şık iç mekan tasarımı için ucuz malzemelerden yararlanmanın güzel bir örneğidir.

Önceki listede olan huş ağacıyla hemen hemen aynı, ancak bunun tekerleği var , yani evinizde istediğiniz yere nakledip yerleştirdiğiniz anlamına geliyor.

AYRICA BAKINIZ: Evinizde İşinize Yarayacak Muhteşem Fikirler

Etkili bir yan masa yapmak için pürüzsüz bir yüzey elde etmek için aslında üstte boyanmış büyük bir huş ağacı dır.

Küpeş olarak huş ağacı kullanmak ister misiniz. Yapması da çok kolaydır.

Çoğu kişi büyük ihtimalle huş ağacı gibi bakın ancak biraz yaratıcılık ile günlük mobilyaları ekstra eşsiz ve güzel bir şey haline dönüştürebilirsiniz. Bu gibi dallarla dolu bir huş ağacı ile yatak odası güzel olur.

Ev mobilyalarının yanı sıra, bir huş ağacı kabuk lambalarından sarkıt bir ışık fikstürü de yapabilirsiniz.

Evinizdeki herhangi bir duvarı dikkat çekici bir huş ağacı paneline dönüştürün. Bu haşmetli duvar mozaikini oluşturmak için huş ağacını kesip yapıştırın (tahta yapıştırıcı veya yapıştırıcı kullanınız) bir kontrplak panel üzerine yapıştırın. Ahşap diskleri düzenlemek için yaratıcılığınızı kullanın.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları