Xbox One, PS4 ve PC için bu yılın F1 oyunundan neler bekleniyor?

2018 Formula 1 sezonu devam ediyor, bu sadece bir şey anlamına gelebilir - Codemasters'ın yeni F1 oyunu, neredeyse kesinlikle F1 2018 başlıklı, muhtemelen yolda.

Geçen yılki F1 2017 , daha da derin bir kariyer modu, yeni çok oyunculu geliştirmeler, daha fazla parça düzeni ve hatta yeni bir Şampiyona modunu tanıttı. Ayrıca klasik F1 arabalarını seriye geri getirdi. Peki F1 2018'den ne bekleyebiliriz?

Hala böyle erken günlerde, henüz Codemasters'ın oyununun henüz bir detayı yok. Arabalar kuşkusuz bu yılki Dünya Şampiyonalarındaki düzenlemelerdeki değişikliği yansıtmak için tartışmalı 'halo' güvenlik özelliğine de sahip olacaklar , ancak bunun ötesinde ne ele alınacağımızı bilmek çok zor.

Daha önceki sürümlere dayanarak, oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine ve ne kadar maliyete mal olacağına dair oldukça iyi bir fikre sahip olduğumuzu söyledikten sonra, daha fazla ayrıntı resmi olarak yayınlanana kadar neler beklediğimizi öğrenin. F1 2018'den.

F1 2018 oyunu: Çıkış tarihi

F1 2018'in yayınlanma tarihinde resmi bir satır bulunmamakla birlikte, bir cevaba basılması durumunda oyunun Ağustos ortasına veya sonlarına doğru mümkün olabileceğini söyleyebiliriz. Codemasters'ın son iki F1 maçı, F1 sezonunda yaz tatili ile aynı zamana denk gelen, sırasıyla 25 ve 19 Ağustos'ta piyasaya sürüldü, bu yüzden bu yıl yine aynı olacak.

F1 2018 oyunu: Fiyat

Yine, Codemasters'dan henüz sezonun ilk yarısında F1 2018'in fiyatıyla ilgili bir kelime var, ancak oyunun önceki sürümleriyle aynı yerde olmasını bekliyoruz. F1 2017, Xbox One ve PS4'te £49.99 ve PC'de £39.99  mal oldu. Bu nedenle, oynadığınız 50 £ değerindeki en iyi bölümle ayrılmayı bekleyebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ: PC'nizi Eritmeden Far Cry 5'teki Max Ayarları Çalıştırabilirsiniz


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları