Tüm zamanların en başarılı serilerinden birinin final sezonu bu yaz çekildi. Kitleler, 2019'un ilk yarısında, her yerde ekranlarda Sezon 8'in görüneceği bitişi bileceklerdir. Bu arada, Oyuncular ve Oyuncular Thrones yazarları son sezonda neler olacağı konusunda birçok ipucu bırakıyor.

Sezon 8 hakkında ne biliyoruz?

Sezon 8 hakkında ne biliyoruz?

  • Çekimler 23 Eylül 2017'de başladı ve 6 Temmuz 2018 kadar sürdü. Sadece 6 bölüm olacak. Sezonu çekmek için neden bu kadar uzun sürdüğünü merak edebilirsiniz. Her bölümün süresi genişletilecek ve 1 saat yerine, her bölüm bir buçuk saat sürecek. - Bazı sahneler film ekibi olağanüstü çaba talep çekim ciddi bir kavga aldı 55 gece. Örneğin, bölüm 2, daha az olan sezon 6 sezonundan önce Piçler Muharebesi'ni çekmek 25 gün sürdü! Şimdi bizi neyin beklediğini hayal et! Son savaşın Winterfell'de gerçekleşeceği iddia ediliyor.

  • HBO programlama başkanı Casey Bloys, basına verdiği demeçte , sezon finalinin kesin olacağını ve bir devamı artık olmayacağını açıkladı. Bloys ayrıca destanın son kısmının fantastik, inanılmaz olduğunu ve tüm hayranların memnun olacağını söyledi. Eh, biz de umuyoruz!

  • Senaryonun sızmasını önlemek için yapımcılar daha önce benzeri görülmemiş önlemlere başvurdu. Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) senaryoyu sadece stüdyonun içinde ve elektronik ortamda okuyabileceklerini söyledi . Ek olarak, bir süre sonra senaryo kendi kendini imha etti . Bazen bir çekim sırasında, aktörler ipuçlarını doğrudan kendi kulaklıklarına aldı (en önemli sahnelerde bu göründü).
  • Dikkat çekmek için bir daha meraklı şey var: Birkaç yanlış sonlar amaçlandı . Yaygın paparazziyi yanıltmak için yapıldı. Sadece dizinin yaratıcıları finali biliyor gibi görünüyor.

Oyuncuların söylediği gibi ...

Oyuncuların söylediği gibi ...

Arya Stark'ı canlandıran Maisie Williams, Instagram'da kan lekeli spor ayakkabıların fotoğraflarını paylaşarak fotoğrafın sonunu kutladı. Aşağıdakileri yazdı: “Hoşçakal Belfast. Güle güle Arya. Güle güle Oyun thrones. Ne kadar sevdiğim. Gelecek maceralara gidiyoruz ”. Birçok kişi #lastwomanstanding hashtaginde gizli mesaj aramaya başladı . Arya'nın finale kalan tek kadın olacağı mı yoksa aktrisin yorulduğu anlamına mı geliyor?

Daenerys Targaryen'i canlandıran Emilia Clarke, Instagram sayfasında şu satırları yazdı: “Bir adada bir adaya, yaklaşık on yıldır evden uzakta olan topraklara veda etmek için elveda. Bir yolculuk oldu @gameofthrones ben asla hayal bile edemediğim hayat için teşekkür ederim yaşayamam ve ailem asla durmayacağım. ”

Mülakatlarından biri sırasında Emilia, seriyi bitirmenin çok zor olduğunu söyledi. Oyuncu ayrıca finalin çok beklenmedik olacağını ve seyircinin Daenerys'in gerçekte kim olduğunu bulması için şok olacağını belirtti. Çok ilgi çekici!

Çekimin sonunu anmak için, Sophie Turner (Sansa Stark'ı canlandıran), yazıyla direwolf kafa dövmesi aldı, “Paket hayatta kaldı.” Bu, Stark'ın üyelerinin hepsinin hayatta kalacağı anlamına mı geliyor? Kim bilir, ama büyük olasılıkla, bir ipucu değil - muhtemelen bellek uğruna sadece bir dövme.

Sophie'nin sezon finali hakkında söylediği şey buydu : “Herkes yaklaşan kıyametle savaşmak için bir araya geliyor. Bu küçük gruplar arasında, doğru olduğunu düşündükleri şeylerle mücadele etmek için çok fazla gerilim var. Bu Thrones Oyunu, bu yüzden daha önce hiç olmadığı kadar kanlı ve daha ölümlü ve duygusal olarak daha duygusal olacak! ”

Tormund oynadı Kristofer Hivju, çekim sırasında inekler ile sevimli selfies aldı.

Kit Harrington'un hayatında bir çok şey değişti  : Bu yaz, Oyun Thrones oyununda Ygritte oynayan aktris Rose Leslie ile evlendi  . 2017 yılında, Gunpowder tarihi serisinin ilk sezonu çıktı. Barut, 1605'te barmenin başlamasıyla ilgili hikayeyi anlatıyor: Kit ana rolü oynadı ve ortağı Liv Tyler tarafından canlandırıldı.

2014 yılında Harrington, Xavier Dolan'ın John F. Donovan'ın Ölümü ve Hayatı adlı yeni bir projesinde hareket etmeye karar verdi Filmin kadrosu çok etkileyici ve Natalie Portman, Michael Gambon ve Susan Sarandon'u içeriyor. Prömiyeri Toronto Uluslararası Film Festivali sırasında bu sonbaharda gerçekleşecek .

Bu arada insanlar Kit'in John Snow'un imajından uzaklaşmak için saç şeklini değiştirmek istediklerini söylüyorlar. Bu çok yazık, onun buklelerini özleyeceğiz!

Tyrion Lannister'i canlandıran Peter Dinklage da pek çok ilginç rol kazandı. Oscar ödüllü film, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri'de yaptığı muhteşem çalışmasını görmelisiniz . Ayrıca, Avengers: Infinity War adlı filmde kısa ama çok etkileyici rolünü de bulabilirsiniz .

Artık Yalnız Olduğunu Düşündüğümüz film yakında piyasaya sürülecek. Bu filmde, Peter Dinklage, Elle Fanning ile birlikte dünyadaki son çiftini oynuyor. Şimdi aktör birkaç yeni projede yer alacak ve en son haberler Rumpelstiltskin filmindeki ana rolü oynayacağını söylüyor . Bu aktörün yeteneğinin tamamen takdir edildiğini bilmek güzel. Yeni çalışmalarından zevk almayı dört gözle bekliyoruz.

  • Arya Stark'ı canlandıran Maisie Williams , üçlü X-Men üçlemesi The New Mutants'ın ilk filminde rol aldı Bu komik ama karakteri bir kurt haline dönüşebilir (merhaba, direwolves!). Prömiyer 2019 yazında bekleniyor.
  • Sansa Stark'ı canlandıran Sophie Turner, romantik komedi Time Freak'de (prömiyeri sonbaharda, 2018'de) görünecek. Aynı zamanda filmde mutant bir telepat oynayacak, Karanlık Phoenix (X-Men serisinin).
  • Cumani Lannister ile birlikte Iain Glen'i (sevgili Jorah Mormont'la) oynayan Lena Headey , bir İngiliz draması olan The Flood'da rol aldı . Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), gerilim filmi Domino'da (Toronto'da bir tane daha prömiyeri var ) bir polis oynayacak .

Dikkat: pin-offlar gelecek gibi!

Dikkat: pin-offlar gelecek gibi!

Hikaye Sezon 8 ile bitse de, izleyiciler George Martin tarafından yaratılan evrenden hikayeleri görme fırsatına sahip olacaklar. 5 spin-off serisi planlandı ve onların tahtları Game of Thrones'ın gerçekleşmesinden çok önce gerçekleşti.

İlk Spin-off anlatım gerçekleşecek 8000 yıl Thrones Game gösterilen hikayeden önce. Bize Westeros'un sırlarını ve Beyaz Yürüyüşçülerin gizemini anlatacak. Evrenin ruhu korunacağına söz veriyor ama farklı karakterler olacak. Seneryo hazır ve çekim 2019'da başlayacak.

Çalışma başlığı  Ash of Empire'dır . Burada Valyrian Freehold'un düşüşünü öğreneceğiz - Valyrians tarafından yaratılan imparatorluk. Arsa, Targaryen Evi ile bağlantılı olacak ve güçlü bir krallığın düşüşüyle ​​ilgili olacak.

8. sezon için koltuğunuzun kenarında mı bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda seri finaliyle ilgili tahminlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın!


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları