Hemen hemen her şey çevrimiçi sipariş edilebilir ve kapılarımızın önüne teslim edilebilir. Zaten 2012'de zirveye ulaşan Amazon, saniyede 306 ürün satıyordu . Bu eşyalardan bazıları o kadar komik ki, onları sipariş eden kişinin hayal etmesi zor. Ancak, derecelendirmeye bakarak, bu insanlar var.

1. Kas adam gömleği

1. Kas adam gömleği amazon

Spor yapmadan altı paket abz olmak isteyenler için hazırlanan bu komik kıyafet pek çok müşteriyi tatmin etmedi. Görünüşe göre, kaslar "çok sahte ve sönük görünüyor" ve altı paket "yanlış".

2. Bayan sahte kalça iç çamaşırı

2. Bayan sahte kalça iç çamaşırı

Karnaval sevenler için bu başka bir üründür: yerinde tutmak için elastik bantlara sahip sahte bir popo iç çamaşırı. Kesinlikle çok fazla ilgi ve övgü alacaksınız!

3. Işıklı papyon

3. Işıklı papyon

Partiler için başka bir öğe: yaylı kravat hem açık hem de kapalı gece şovlarında kullanılabilir. Bu kolay-takılabilir aksesuar üç moda sahiptir: Sabit ışık, yavaş yanıp sönen ışık ve hızlı yanıp sönen ışık. Sahibi kesinlikle şovun yıldızı olacak!

4. Facekini: yüz koruma maskesi

4. Facekini: yüz koruma maskesi

Facekini eğilimi, kadınların UV ışınlarından ve denizanasından kendilerini korumak için yüzme başlıkları giydikleri Çin'den geldi. Facekin farklı renk ve desenlerle doludur ve son zamanlarda bir moda trendi haline gelmiştir .

5. Tuvalette oynamak için mini-golf

5. Tuvalette oynamak için mini-golf

Amazon'a göre  , bu basit mini oyun, iş yerinde uzun bir günün ardından sinir bozucu akrabalarından kendinizi rahat hissetmenize ve put'unuzu uygulamanıza olanak tanır. Elbette "tuvalete yapılan her geziden en iyi şekilde yararlanmak için gerçek bir yenilik."

6. Dev burun sabunu dispenseri

6. Dev burun sabunu dispenseri

Burnu bastırın ve sonra yıkamaya devam edin? Burun akması burun sabunu ile artık mümkün. Kişisel hijyen bir daha asla aynı olmayacak ...

7. Kedi tırmalayıcı - kedi severler için bir hediye

7. Kedi tırmalayıcı - kedi severler için bir hediye

Kedinizi eğlendirmek için "kedi kazıyıcı" nın plastik ağızlık ucunu ağzınıza koymanız, kedinizi tutmanız ve diğer ucuyla "yalamanız" gerekir. Amazon, bu cihazla kedinizi annesinin yaptığı gibi sevebileceğini iddia etse de, bu fotoğrafdaki kedi çok sevinmiyor.

8. Komik osuruk kumbarası

8. Komik osuruk kumbarası

Paraları yuvaya attığında bu küçük kumbara osuruk sesleri çıkarıyor. "Tatil için harika bir gag hediye" ve hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel. Şaşırtıcı bir şekilde, Amazon incelemelerine bakarsak , bu, dedelerden torunlarına kadar popüler bir hediye.

9. Tıbbi dikiş uygulamak için 3 Katlı Sütür Pedi

9. Tıbbi dikiş uygulamak için 3 Katlı Sütür Pedi

Her zaman bir neşterle dikiş yapmak istediniz mi? Bu senin şansın! Bu sütür tablası, cilt, yağ ve kasları farklı yaralarla temsil eden üç katmana sahiptir ve 100 kata kadar kullanılabilir. Dikiş pedleri farklı boyutlarda, cilt tonlarında ve çeşitli yaralarla satın alınabilir.

10. Parmak kuklaları: 5 parmak el seti

10. Parmak kuklaları: 5 parmak el seti

Bu parmak kuklaları eğlenceli bir sanat eseridir. Bazı mutlu Amazon müşterileri , onları iş arkadaşlarına eğlendirmek için çalışmalarına, diğerleri bütün aileye ve arkadaşlarına iyi bir kahkaha atmak için onları giyiyorlar. Gerçekten bir duygudurum güçlendirici.


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları