Google Haritalar'ın işe gidip gelme şekli, işe seyahat etmenin stresini gidermeyi amaçlıyor. Google, trafik bilgilerini, taşıma gecikmelerini takip etmek ve Spotify entegrasyonu sunmak için bir Google Haritalar güncellemesi gerçekleştiriyor.

Eğer Google Maps zaten yeterince kullanışlı değildi, Google daha kolay çalışmaya seyahat yapmak için yeni bir gidip modu tanıttı.

Haritalar zaten, otobüs süreleri, trafik uyarıları ve seyahat süresi tahminleri de dahil olmak üzere, aldığımız belirli özelliklere sahiptir. Artık, uygulamada dağınık olmak yerine, bu özellikler tek bir "işe gidip gelme" modunda toplanır. Bir Google blog yayında duyurulmuş olan bu yeni Haritalar modu, günlük işe gidip gelme sürecinizi hesaplama sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Android , iOS ve PC'de yapılacak bir güncellemede Google Haritalar'a gelen işe gidip gelme sekmesi, kullanıcıların işten ve işten yolculuklarını planlamalarına yardımcı olur. Uygulama, işe gidip gelme işleminizin trafiğe bağlı olarak daha uzun süreceği, farklı bir rota boyunca daha hızlı süreceği veya taşıma arızaları nedeniyle yapılamadığı takdirde işe yarar.

Bir çok insanın bir tren istasyonuna gitmesi ya da bisiklete binmesi ya da bir parktan biraz uzak olması gerekir. Çılgın bir şekilde, bu uygulama, mevcut yürüyüş hızınızda treni yapmamanız veya otobüsünüze ulaşmadan önce yakındaki bir Tesco'ya geçmeniz için zamanınızın olup olmadığını bilmenizi sağlar.

Uygulamayı seyahat ederken kullanırken, Google'ın Spotify'ı, Google Play Müzik ve Apple Müzik'in de Google haritalarında widget'lar olarak bulunduğunu belirttiği gibi, kolayca müzik dinleyebileceksiniz. Bu, çeşitli uygulamalar arasında yön bulma ve müziği değiştirmek için geçiş yapmanın tehlikeli olabileceği sürücüler için harika bir güncellemedir.

Bunun üzerine, artık bir haritadaki otobüs veya trenleri, bir Amazonteslimatını veya Uber alımlarını görüntülemek için uygulamayı kullanabilirsiniz . Onları gerçek zamanlı olarak izleyerek, pub'ı son dakikaya kadar bırakabilirsiniz. Bu özellik hemen her yerde mevcut değildir ve zaman içinde daha fazla konuma genişletilir.

Şimdilik, bildirimin yalnızca Kuzey Amerika ve Avustralya'nın kullanabilecek..


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları