Modern bir insanın akıllı telefonlar ya da dizüstü bilgisayarlar gibi cihazlara tamamen bağımlı olduğu düşünülür, fakat bu gerçeklerden çok uzaktır. Aşağıda, bir kişinin hayatı gerçekten bağlı olabileceği bazı aygıtlardır.

11. Bir zehir çıkarıcı

11. Bir zehir çıkarıcı

Sawyer çıkarıcı pompası kiti Eğer böcekler veya yılan tarafından sol zehir kaldırmak yardımcı olacaktır. İsim herşeyi söylüyor: bir yaranın zehirini çıkarabilen güçlü ve kullanışlı bir vakum pompası. Pompa dışında, bir jilet, steril dokular ve Band-Aids içerir.

10. Bir cep sapan

10. Bir cep sapan

Cep Çekimi , metal toplardan taşlara veya cıvatalara kadar çok az miktarda mermi çekmenize izin verir. Sadece mermininizi lastik askıya alın, geri çekin, hedefinize nişan alın ve bırakın. Küçük oyun avı için mükemmeldir. Ve dahası, kolayca bir tane kendiniz yapabilirsiniz! İşte talimatlar.

9. Bir saldırı karşıtı halka

9. Bir saldırı karşıtı halka

Bu Go-Guarded anti-saldırı halkası, özellikle güneş doğmadan önce, yürüyüş, yürüyüş ya da tek başına koşmaktan hoşlanan aktif kadınlara mükemmel uyum sağlayacaktır. Herhangi bir parmak üzerine takılabilir ve ani bir saldırı meydana gelirse kolaylıkla çıkarılabilir. Go Guarded, kişinin beklenmedik bir saldırı ile başarılı bir şekilde mücadele etme şansını artıran pürüzlü bir kenara sahip.

8. Bir kendinden tahrikli şamandıra cankurtaran

8. Bir kendinden tahrikli şamandıra cankurtaran

U-Safe , elektrikli motor ve uzaktan kumandalı akıllı bir şamandıradır. Gemilerde ve sahil güvenlik ekiplerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Uzaktan kumanda , şamandırayı denize düşmüş ve güvenli bir şekilde kıyıya veya geminin gövdesine ulaştıran bir kişiye yönlendirmenize izin verir . Geliştiriciler ayrıca çok kişilik bir seçenek eklemeyi ve seyahat edebileceği mesafeyi artırmayı planlamaktadır.

7. Bir köpekbalığı kovucu

7. Bir köpekbalığı kovucu

Sharkbanz dalgıçlar ve sörfçüler için vazgeçilmez bir cihazdır. Sadece bilekliği sıkıştırın, etkinleştirin ve sizi köpekbalıkları için istenmeyen bir nesne haline getirecek ultrason sinyalleri vermeye başlayacaktır. Bu arada, köpekbalıklarıyla tanışmayacak olsanız bile, başlangıç hesabının Instagram hesabı takip etmek oldukça ilginçtir.

6. Bir alarm halkası

6. Bir alarm halkası

Yaratıcıları, " Nimb sizin kişisel koruyucu meleğiniz" diyor. Sonuç olarak, hızlı ve gizli bir şekilde itebileceğiniz taşınabilir bir alarm düğmesinin basit bir konsepti. Alarm, yakınınızın akıllı telefonlarına veya bir kurtarma servisine gönderilir. Kronik hastalıklar ve gece yürüyüşü sevenler bu cihazı takdir edeceklerdir. Ve bir yan not olarak, aynı zamanda oldukça şık görünüyor.

5. Çok fonksiyonlu bir anahtarlık

5. Çok fonksiyonlu bir anahtarlık

Burada çok akıllı bir şey yok - sadece bir takım önemli araçlar ve hepsi bu. Ama bu minik canavar sizi birçok aşırı durumdan çıkarabilir. Bir çekiç, bir el feneri, bir kayış kesici, bir alarm lambası ve daha fazlasını içeren 9 araçtan oluşur . Yine de, umarız, onlara hiç ihtiyacınız olmayacak.

4. Acil durum sinyali

4. Acil durum sinyali

Rescue Me Balloon , sıkıntı içindeki insanların yerini işaretlemek için yapılır. Bir yürüyüş gezisinde sizinle birlikte alabileceğiniz kompakt bir turuncu kutu. Konumunuzu işaretlemek için kapağı yırtıp atın. Bir hava balonu 150 ft (45 m) yükselecek. Gece gündüz güneş enerjisini toplayan bir ışık halkası sayesinde balon titreyecek.

3. Harici bir anten

3. Harici bir anten

Mobil ağlar kullanılmadığında, şık bir gadget, goTenna size yardımcı olacaktır. Cihaz, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bağlantı olmadığında bile çevrimiçi kalmalarını sağlar. Mesajları ve GPS koordinatlarınızı 50 mil (80 km) 'e kadar olan düşük frekanslı dalgaların yardımıyla gönderebilmenizi sağlayan özel bir ağ oluşturur.

2. Bir evrensel su filtresi

2. Bir evrensel su filtresi

Yabanardı olan herkes, içme suyu konusunun çok önemli olduğunu bilir. S awyer karbon filtre hızla içmek için uygun hale suyu filtre sağlar. Kullanışlı şekli sadece bir şişeye tutturma olarak kullanmanıza izin vermez, aynı zamanda su bedeninden de içebilirsiniz.

1. Büyüleyici bir koruyucu

1. Büyüleyici bir koruyucu

CAMP / y çadır ve rahat ateşle kamp yapmayı sevenler için yapılır. Bu büyüleyici "canavar", yakındaki önemli parametreleri izlemek için sensörlerini kullanır. Vahşi hayvanları veya insanları, bir gaz sızıntısını, hava değişikliklerini ve bir dizi başka faktörü algılayabilir. Veriler bir akıllı telefona gönderilir ve tehlike olması durumunda cihaz alarm verebilir. Ek olarak, CAMP / y, 6 fitlik (2 m) yarıçaptaki sivrisinekler için bir elektronik kovucu görevi görebilir. Önemli bir yetenek!

Bu gadget'lardan hangileri sizin için en yararlı görünüyor? Lütfen yorumlarda bize bildirin!


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları