Teknolojik dünyada zaman kaybetmeden sedan otomobil sektörüne adım atan Land Rover otomobil firmasından 'Road Rover' isimli yeni sedan otomobil

2019 yılı için planlanan proje için yapılan tasarım çalışması heyecanı artıracak türden.

Jipleriyle popüler olan Land Roversedan otomobil adımı için elektronik dünyada zaman kaybetmeden başladı. Dış basında büyük oranda yer edinen bilgiler doğrultusunda Land Rover’ın Jaguar ortaklığıyla tamamen elektrikli bir sedan hazırlığı içerisinde olduğunu ve Road Rover adıyla gelecek olan bu modelin yeni jenerasyon XJ ile aynı altyapıya sahip olacağını görmüştük. Özellikle Velar ile tüm eleştirmenlerden tam not alan ve tasarım karakterinde yeni bir sayfa açan Land-Range Rover ekibinin, üretilecek olan bu sedan modelinde nasıl bir iş ortaya koyacağı düşünülmeye başlanmıştı ki karşımıza bu fikir üzerine gerçekleştirilmiş ilk proje çıktı.

- Sponsorlu -

Kleber Silva isimli tasarımcı tarafından gerçekleştirilen bu tasarım projesi, Jaguar XE ile Range Rover Velar’ı bir araya getiriyor. Velar’ın ön, arka ve jantlarını birebir oranda Jaguar XE’ye entegre eden Silva’nın gerçeğini aratmayacak bir proje ortaya koyduğunu da belirtmeden geçmeyelim. 

“Sizce Land Rover bir sedan otomobil üretmeli mi?”

“Sizce Land Rover bir sedan otomobil üretmeli mi?”

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları