Spor İstanbul, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen İstanbul Su Sporları Festivali, Bugüni Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Spor İstanbul tarafından organize edilen İstanbul Su Sporları Festivali, 13 Ağustos yani bugün, Maltepe'de bulunan Orhangazi Şehir Parkı'nda gerçekleştirildi.

Su sporları branşında çok sayıda etkinliğin yapıldığı organizasyonda, yüzme yarışları, dragon bot yarışları, Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası yarışları ile sutopu müsabakaları düzenlendi.

Etkinlikte ayrıca, serbest dalış dünya rekortmeni milli sporcu Şahika Ercümen'in de katıldığı söyleşiler ile sahne gösterileri yapıldı.

Birbirinden heyecanlı yarış ile gösterilere sahne olan İstanbul Su Sporları Festivali'ne sporseverlerin ilgisi yüksek olurken, dereceye girenlere ödüllerini Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ve Şahika Ercümen takdim etti.

Festivale aynı zamanda sanatçılarda katıldı. Festival, Erdem Kınay ve Merve Özbey' in konserleriyle Maltepe Parkı'nda  sona erdi.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları