OnePlus 6 söylentileri, özellikleri ve fiyatı: Bir sonraki OnePlus'ın iPhone X tarzı yüz tanıma özelliği var mı?

OnePlus, mükemmel fakat uygun fiyatlı akıllı telefon serileri ile piyasayı tamamen bozdu. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen OnePlus 5T bu geleneğe devam ediyor ve şirket, fiyat yükseltme akışını durdurmayı başarmış ve telefonunu OnePlus 5 öncüsü ile aynı 450 sterlin fiyatla perakende satış yapıyordu.

Ve şimdi bu telefon mutlu sahiplerin elindeydi, elbette dikkatimizi OnePlus 6'ya çeviriyoruz. Beklediğiniz gibi, henüz OnePlus 6 hakkında söylenecek büyük bir miktarda bir şey yok, ancak dedikodular bunun için bir tane bile silahın vurulabileceğini öne sürüyor. yüz tanıma - iPhone'un en önemli yeni özelliklerinden. 

Beklenen 2018 çıkış tarihinden önce OnePlus 6 söylentileri, fiyat ve potansiyel spesifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

- Sponsorlu -

OnePlus 6: Söylentiler

Şimdiye dek yaşadığımız en sağlam söylenti yüz tanımaya ilişkin.

 OnePlus 6 , Android Marvel ile konuşan "güvenilir bir tipster" e göre  , iPhone X'de Face ID ile görülen aynı veya inanılmaz derecede benzer, gelişmiş yüz tanıma sistemine sahip olacak .

Özellikle, OnePlus 6'nın, yüzü derinliği ölçmek ve yüz özelliklerini çizmek için bir 3D kamera ve kızılötesi ışık kullanan iPhone X'e benzer, ön yüze bakan bir kamera düzenine sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, OnePlus 6'nın "çentik" olarak bilinen haline gelmesi ihtimali düşük - iPhone X'in ekrana sızmasını sağlayan çıkıntılı kısım.

OnePlus 6 öncekilerden bir takım uygunluk gösterecek ve hemen hemen tamamen kenardan kenara kadar bir ekrana sahip olacak, bu yüzden dedikodular OnePlus 6'nın bu ekstra sensörleri barındıracak daha dolgun bir üst çerçevesi olacağını öne sürüyor.

Bu, OnePlus'ın yüz tanıma teknolojisine ilk girişi olmayacaktır. OnePlus 5T'de yüz kilidi Face ID'den daha hızlı ancak güvenli değil. Örneğin, OnePlus, kişilerin veya geliştiricilerin mobil ödemeler için teknolojiyi kullanmasına izin vermez. 

Bu en yeni söylentilerin yanı sıra OnePlus 6 hakkında en yakın bilgiye OnePlus'ın kurucusu Carl Pei'den bir Reddit kullanıcısına parmak izi okuyucuyu tercih ettiklerini soruyorduk . Yani, konu hakkında açık fikirli olması ilginç, ancak inandırıcı bir söylentinin temelini oluşturuyor.

Bunun dışında, modelin OnePlus 5T'deki başarısı göz önüne alındığında OnePlus 6'nın çift mercekli kamera ile sopa çekmesini bekliyoruz. 2K ekrana çıkma dedikoduları birkaç nesil için şimdi gidiyor ve bir kez daha burada tamamen dolaşıyorlar. Destek: en amiral gemisi telefonları bu seviyeye vurdu ve VR için bir cihaz istiyorsanız, mantıklı bir strateji. Davaya karşı: daha pahalı, batarya vuruyor ve akıllı telefon kullanım durumlarının% 95'inde bu yararlı değil.

Kulaklık girişi ile yapıştıklarını düşünüyoruz. Carl Pei bir kez fikirlerini gayri resmi bir ankette Twitter takipçilerine koydu ve yuvarlak bir şekilde yenildi.

AYRICA BAKINIZ: Google Pixel 3: Görmek İstediğimiz Beş Şey

OnePlus 6: Çıkış tarihi

OnePlus One, Nisan 2014'te başlatıldı. OnePlus 2, Temmuz 2015 ve OnePlus 3 Haziran 2016'da çıktı. OnePlus 3T ve 5T, sırasıyla Kasım 2016 ve 2017'de piyasaya sürülen eğilimi küçümsedi ancak artımlı güncellemelerdi.

Bunu göz önünde bulundurarak, Temmuz 2018, bizim için oldukça muhtemel görünüyor.

OnePlus 6: Fiyat

Bu biraz zorlaştığı yerdir.

Serinin 2014 yılında piyasaya sunulmasından bu yana ciddi bir fiyat artışı yapıldı ve üç yılda £ 229'dan £ 450'ye yükseldi.

Kötüleşebilir. Yakın tarihli bir Reddit AMA (Ask Any Anything) 'da Pei, şirketin 800 $ (~ 612 $) tutarında bir akıllı telefon düşünmeyi önerdiğini belirtti . Pei, "Maliyetler YY da artmaktadır, sadece amiral gemisi ürünleri yapıyoruz ve ürünlerin kayıplara uğramasına inanmıyoruz" dedi.

Bu iki faktörü düşündüğünüzde, fiyatı 450 TL'nin altına düşürmek için bahis oynamak için aptal olurdunuz - ancak şirketin açıkça hala altını oymayı planladığı için fazla yüksek olmayabilir. Bunu akılda tutarsak, piyasaya çıktığında £ 500 - £ 550 civarında bir telefon alacağını tahmin ederim - fakat daha fazlasını bildiğimizde bu yazıyı güncelleyeceğiz.

AYRICA BAKINIZ: Akıllı Telefon Uygulamalarınız Sizi Mikrofonunuz Aracılığıyla Dinliyor mu?

Kaynak: http://www.alphr.com/mobile-phones/1006451/oneplus-6-release-date-specs-price

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları