Görünüşümüz genetikten gelse de, vücudumuzun bazı kısımları kişilikleri hakkında ilginç bilgiler ortaya çıkarabilir. Araştırmalar , yüzük parmağının uzunluğunun, rahimde maruz kaldığınız erkeklik hormonu olan testosteron seviyelerine bağlı olduğunu ve kişiliğin oluşumunu doğrudan etkileyebileceğini göstermiştir.

İşaret parmağı, yüzük parmağından daha kısadır.

İşaret parmağı, yüzük parmağından daha kısadır. Depositphotos.com

Yüzük parmağını işaret parmağından daha uzun olan insanlar genellikle çok çekici, karizmatik ve büyüleyicidir . Mükemmel iletişim becerilerine sahipler ve nasıl dikkat çekeceklerini ve saklayacaklarını biliyorlar. Onlar risk alan kişiler ve çoğu zaman karşılığını veriyor. Bir şey plana pek uymuyorsa, cesaretini kırmaz, çünkü her zaman başka bir yol vardır.

Bu yüzden normalde yapmayı seçtikleri herhangi bir şeyde üstündürler. Onlar yüksek başarılar ve daima yüksek hedefler koyuyorlar. Bazıları onlara çok agresif diyebilir, ama demek istemiyorlar, sadece yardım edemiyorlar. Bunun için sadece yüksek seviyedeki testosteronu suçlayabiliriz.

İşaret parmağı, yüzük parmağından daha uzundur.

İşaret parmağı, yüzük parmağından daha uzundur. Depositphotos.com

Yüzük parmağını, işaret parmağından biraz daha kısa olan insanlar çok güvenli ve kendi kendine yeterlidir . Onlar iyi liderlerdir ve paketi yönlendirmede doğaldırlar. Sakin ve hatta temperlenmişler, hiçbir şey onların yüzünü kaybetmesine neden olamaz.

Normalde ilk adımı alan insanlar değil, ister yeni bir işletme ister ilişki olsun. Ancak, yaptıkları zaman onunla kalıyorlar ve sorumlu olmayı seviyorlar. Çok analitik bir akılları var ve herhangi bir karar vermeden önce daima olası tüm sonuçları düşünürler. Kendiliğinden olmaktan hoşlanmıyorlar.

İşaret parmağı ve yüzük parmakları aynı uzunluktadır.

İşaret parmağı ve yüzük parmakları aynı uzunluktadır. Depositphotos.com

şaret parmağı ve yüzük parmağı yaklaşık aynı uzunlukta olan insanlar çok özenli, iyi dengelenmiş, barışçıl ve yeryüzüne bakıyorlar . Çok kibar kişilikleri vardır ve çatışma durumlarından ve risklerden kaçınmaya çalışırlar. Belirsizlik kendilerini çok rahatsız hissettiriyor.

Çok iyi arkadaşlar ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırlar. İş yerinde, bir dostlukta veya bir ilişkide, ister sadık, isterse çok sadıklar, onlara her zaman güvenebilirsiniz. Çok olumlular ve her durumda iyi şeyler görüyorlar.

Doğru anladık mı? Bize aşağıdaki yorumlardan bahsedin ve bu yazıyı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları