Rezzed 2018'de hangi oyunları göreceğinizi merak ediyor musunuz? İşte şovda kaçırılmaz indie oyunlarını seçiyoruz

Rezzed 2018 , Londra merkezli büyük ve küçük indie oyunlarının tanıtıldığı, dördüncü yıl boyunca Tobacco Docks'ta ikamet etmeye başladı; zeki oyuncuların selleri, hevesli geliştiriciler ve meraklı yaratıcıların kavernöz boşluğuna indi.

Kalabalığı çizmeye yardımcı olmak için her zaman bir çift büyük isim oyuna sahip olan önceki yıllardan farklı olarak, Rezzed 2018 aslında tam olarak zamanınıza değer veren parlak indie oyunlarıyla dolu. Sorun şu ki, bu ilginç projelerin hepsinde tek bir yerde, zamanınızı ne zaman harcayacağınızı gerçekten anlamak zor.

Tütün Docks'un çeşitli odaları olan warren benzeri yapıyı keşfettikten sonra, gösterimde görmek zorunda olduğunuz en ilginç başlıkların listesini hazırladım. Bir dizi karanlık perde atmak yerine veya daha büyük oyunların listesini bırakmak yerine, Rezzed 2018'in en iyi oyunlarından bazılarını burada bulabilirsiniz.

Rezzed 2018'de oynanacak en iyi oyunlar

 

Homo Machina

Alman doktor Fritz Khan’ın insan vücudunun Infographics'sinden esinlenen Homo Machina, insan vücudunu günlük rutini kullanarak yönetmekten sorumludur. Kısa bölümde, beynin farklı merkezlerini uyandırmanız, burnunuzu temizlemeniz ve kendinizi kahvaltıya hazırlamanız gerektiğini gördüm. Uyanma süreci hafif bulmacalar biçiminde gerçekleşir, ancak beyninizde çalışan küçük insanlar hakkında düşünmenizi sağlayan görkemli bir bulmaca oyunu.

Disco Elysium

Dedektif bir RPG olarak atılan Disco Elysium, sizi çaresiz bir polisin cesedini araştırdı. Güzel çizilmiş sanat eserleri, daha büyük güçler tarafından bozulan bir dünyayı taşımak için harika bir iş çıkarır ve puslu film müziği, tipik noir-esque gerilim filminizin titreşimlerini açığa çıkarır. Oynanış, Wasteland, Torment ve Baldur Kapısı'nı anımsatıyor, ama şiddete başvurmak yerine, istatistiklerinizi tükürmek ve sorgulamak için kullanıyorsunuz. Yerleşmiş bir türe mükemmel bir bakış ve gösteri katının gürültüsüne rağmen kesinlikle göz atmaya değer.

Mao Mao Castle

Mao Mao Kalesi'ni tarif etmenin en kolay yolu, birisinin Nyancat'ı doğrudan gözbebeklerine enjekte etmesidir. Yüksek sesli, hızlı ve çok garip, kısa mesafeli bir projektörde çaldı ve ekranda kayan kediyi kontrol etmek için Leap Motion kullanıyor. Bu yüksek puanlı oyunun gerçekte ne anlama geldiğini tam olarak açıklamak zordur, ama önemli değil, sadece saçmalıkların sizi sıcak bir kucaklama gibi yıkamasına izin verin.

Astrologaster

Astrologaster

Astrologaster, geçen sene EGX 2017'den mutlaka oyun oynamamızı sağladı ve eğer oynama şansı bulamadıysan, şimdi tekrar el ele tutuşmak için harika bir zaman. Nyamyam'ın astrolojisi, sizi geleceklerini öğrenmek için yıldızları okuyarak sorunlu vatandaşlara danışmaları öneren gerçek hayat tarihi figürü olan 16. yüzyıl doktoru Simon Forman'ın ayakkabılarına yerleştiriyor. Esprili yazıyla ve güzel tasarımla büyülerle dolu olan bu tesis, daha çok Rezzed salonlarından uzaklaşmanın harika bir yoludur.

Strange Brigade

1930’ların pulp romanlarından esinlenen Rebellion’un Garip Tugayı, Lara Croft ve Osiris Tapınağı’nın anılarını uyandıran bir yardımcı atıcıdır. Dört cesur kaşif kaşifin bir ekibi olarak çalışmak, ölümsüz düşmanların dalgalarını üstlenmek ve öyküyle ilerlemek için çevresel bulmacaları çözmek için sizin işiniz. Genel amaç, uygarlığı - yani İngiliz sömürgeciliğini - bu genellikle kesin olmayan hedeflere getirmektir. Rebellion’un diğer büyük ünvanı Sniper Elite’e kesin temalar ve benzerlikler vardır, ancak Tuhaf Tugay, kendi evrenine aittir ve bu gerçekten de İngiliz İngiliz macerasına sıkı sıkıya bağlıdır. Çok güzel bir romp.

 

http://www.alphr.com/games/1009068/rezzed-2018-best-indie-games

Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları