Apple Müzik ve Amazon Müzik gibi uygulamalar kullanacaksanız Spotify hesabını nasıl sileceksiniz.

Spotify, müzik akışı endüstrisi için halapopüler, 71 milyon ödemeli abonesi ve ücretsiz, reklam destekli hizmeti kullanan 159 milyon daha fazla. Yine de İsveçli firma hala hizmetten para kazanmak için mücadele ediyor ve bunun sonucunda  son zamanlarda halka açıldı . 

Bu, benzer fiyatlı Apple Music, Amazon Music Unlimited, Tidal ve daha fazlası, artan rekabet ile birleştiğinde bazı kullanıcıların bağlılıklarını değiştirmesine neden oluyor. Eğer sizde değiştirecekseniz ve Spotify hesabınızı nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız , okumaya devam edin. 

İlk önce, Spotify Premium müşterisiyseniz hesabınızı kapatmadan önce Spotify aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir . Ve bununla birlikte, çevrimdışı olarak dinlemek için indirdiğiniz tüm oynatma listeleri kaldırılacak; Bir müziğe sahip değilsiniz ve aboneliğinizi bitirir bitirmez yerel olarak saklanan oynatma listelerini kaybedersiniz.

Aboneliğinizi iptal edip Spotify Free kullanmaya devam ederseniz, yine de bu oynatma listelerini yayınlayabilecek ve dinleme geçmişinizde olacaksınız. Ancak, Spotify'ı tamamen silmek için devam ederseniz, bu oynatma listelerine hem çevrimiçi hem de çevrimdışı erişemezsiniz.

Ayrıca, Spotify hesabınızı silmek, kullanıcı adınızı kaybetmeniz anlamına gelir. Artı,  bir var  öğrenci indirimi öncelikle bunun için kaydoldum sonra Spotify dönmek için karar verirseniz, bir yıl kadar başka hesaba uygulamak mümkün olmayacaktır.

Aboneliğinizi iptal ettikten sonra Spotify nasıl silinir:

  1. Bir web tarayıcısında Spotify ana sayfasına gidin ve gerekirse oturum açın
  2. Cick Help menüden
  3. Arama çubuğuna "Spotify hesabını sil" veya "hesabı kapat" yazın
  4. Açılır menüden " Hesabı kapat " ı seçin
  5. Çizgiyi görene kadar aşağı kaydırın: " Hala devam etmek istiyorsanız,  hesabınızı buradan kapatabilirsiniz ." Bu bağlantıya tıklayın.
  6. İletişim sayfası açılacak
  7. Hesap menüsünü genişletin ve "Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum" u seçin
  8. "Hesabı Kapat" ı seçin

Alternatif olarak, yukarıdaki tüm adımları atlayın ve Spotify hesabını silmek için doğrudan bu bağlantıya gidin .


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları