Her hanenin evlerinde televizyonu vardır. Hatta bazıları daha fazlasına sahip. Bununla birlikte, TV ünitelerinizi nasıl kurabileceğinizi ve süsleyebileceğinizi farklı şekillerde merak edebilirsiniz. Neyse ki, ilham alabileceğiniz güzel örnekleri derledik.

 http://www.italonmebel.ru/factories/sma/

Bu oturma odan için güzel bir fikir gibi görünüyor. TV üniteleriniz için bir arka tasarım yerleştirebilirsiniz. Onunla güzel ışıklar yükleyin.

 https://www.colors.life/post/1003130/

Eşleşen renkleri birleştirmek, TV ünitelerini dekore etmenin güzel bir yoludur. Oturma odanız için mavi ve beyaz bir kombinasyon harika olabilir. Yanlara raflar bile ekleyebilirsiniz

- Sponsorlu -

Bu iyi bir televizyon ünitesi tasarımı kurdu. Çok sıcak ve rahat hissediyor. Bu eğlence alanınız için idealdir.

 houzz.com

Geniş bir televizyon ekranı eğlence alanı için harika. Onunla gitmek için harika kanepeler koyabilirsin. Bu odada karanlık duvarların olması çok rahatlatıcı olacak.

 fantasticviewpoint.com

Bu tasarım ile televizyon ünitelerinize odaklanabilirsiniz. Televizyon ünitenizin arkasında güzel bir desen oluşturmayı deneyin. Ayrıca hoparlörleri üst kısmına da yerleştirebilirsiniz.

 imgrum.net

Ahşaptan hoşlanıyorsanız, bu tasarıma sahip olabilirsiniz. Koyu renkli sert ahşap, oturma odanız için çok şık. Ünitenizin üzerinde küçük çıkıntılara sahip olabilir ve bunun gibi resim çerçeveleri yerleştirebilirsiniz.

 picclick.ca

Televizyon üniteniz için arka plan olarak cam kullanmak kötü olmaz. İyi görünmesini sağlamak için desenli çıkartmaları takın. Bu odanız için bile çok parlak görünüyor.

 novate.ru

Bunun bir Asya teması var. Televizyon ünitenize altın katmak isteyebilirsiniz. DVD veya cd çalarlar yerleştirmek için televizyon ünitenizin altına raflar ekleyin.

 pinterest.com

Bu, televizyon üniteniz için moral bozukluğuna sahiptir. Daha iyi görünmesi için bu ayarlara sıcak ışıklar ekleyin. Ayrıca yan tarafa birkaç kitap veya cd koleksiyonu yerleştirmeyi deneyin.

 fr.aliexpress.com

Televizyonunuzu duvara monte edebilirsiniz. Daha eğlenceli hale getirmek için desenlerinizi duvarlarınıza yerleştirin. Bunu denemek isteyebilirsiniz.

 imynest.com

Bu odanız için çok çağdaş bir tasarım. Beyaz tasarımlı duvara parlak ve cesur renkler ekleyin. Konuklarınız bunu görmeyi seveceklerdir.

 earlybyrdremodeling.com

Televizyon üniteniz için beyaz spot ışığın yerleştirilmesi iyi bir fikirdir. Rafınızın altında sıcak ışıklar ile daha da parlak hale getirebilirsiniz. Bu oturma odan için güzel.

 sitystyle.ru

Bu, televizyon üniteniz için harika bir tasarım. Televizyonunuzu tutacak benzersiz bir şekli var. Hatta kendi tarafında fonksiyonel bir depolamaya sahiptir.

 safaelkolob.net

Bu oturma odan için çok büyük görünüyor. Sete harika bir avize ekleyin. Bu bakmak için klas yapar.

 moderncontempo.com

Bu oldukça düzgün bir kurulum. Tasarımınız için iyi tezat oluşturmayı deneyin. Aynen bu resim gibi, cesur bir menekşe rengi beyaz bir tasarıma sahip iyi bir karışımdır.

 nepalnews.co

Daha temiz bir kurulum için, televizyonunuzun duvarlarınıza yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Televizyonun duvarda olduğu gibi görünmesi çok şık görünüyor. Bunu yatak odan için isteyebilirsin.

 modelhomedecorideas.com

Oturma odanız için geniş bir alanınız varsa, bu sizin televizyonunuz için mükemmel bir kurulum olabilir. Sıcak sarı ışıklar, televizyon ünitenizin üzerine mükemmel bir şekilde eklenir. Yan tarafa da farklı süslemeler koyabilirsiniz.

- Sponsorlu -


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları