Yaz, zamanını dışarıda geçirip eğlenmekle ilgili, değil mi? Sonunda bunu sonuna kadar sevmiyoruz! Ayaklarınızı sıcak kum kaynamaya karşı koruyan ayak tabanları, sizi serinletmek için güneş enerjisi kullanan bir şemsiye ve hatta anahtarlarınızı güvende tutan bir bilezik bile var! Dünyanın dört bir yanından yetenekli tasarımcılar, tatil günlerimizi daha da iyi hale getirmek için birçok dahice buluş ile ortaya çıktı.

1. cepli yastık

1. cepli yastık

Bu yastık göründüğü kadar basit değil. Eşyalarınızı güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda evde masaj seansı sırasında da kullanışlı olur. Yüzüstü yatarken boyun kaslarınızı gevşetmek için tasarlanmıştır, bu yüzden boyun ağrısını hafifletmek için bile kullanılabilir.

2. Taşınabilir gölgelik

2. Taşınabilir gölgelik

Güneş gözlüklerinin etrafında bronzlaştığı zaman ondan nefret etmiyor musun? Yüzünüzün ten rengi çizgiler olmasını istemiyor ancak yine de güneşlenmeyi seviyorsanız, bu şey gerçekten işe yarayabilir.

3. şişme yüzen çadır

3. şişme yüzen çadır

Şimdi denizi sevenler için bir  fikir , ama güneşlenmekten nefret ediyorum. Artık kendinizi güneş koruyucu olarak kullanmadan suda yüzebilirsiniz!

4. Akıllı “Kafya” Şemsiye

4. Akıllı “Kafya” Şemsiye

Suudi Arabistanlı bilim adamı Kamel Badawi yaptığı şemsiye güneş enerjisini topluyor . Dahili fanını, el fenerini çalıştırmak için yeterli elektrik üretir ve hatta telefonunuzu şarj edebilir!

5. Güneş Şapkası

5. Güneş Şapkası

“ SOLSOL  adında bir yaratıcı ekip, güneş enerjisinden yararlanmak için başka bir yol sunar. Çok basit: telefonunuzu şapkaya takın ve güneşin sihrini kullanmasına izin verdiniz!

6. GoSun Soba

6. GoSun Soba

Dışarıda çok sıcak olduğunu düşündünüz mü, güneşin ısısıyla tek başına yumurta yiyebilirdiniz? GoSun fikri tamamen çekti ve taşınabilir güneş enerjisi fırınlarıyla geldi. Ne kadar serin?!

7. Güneş enerjili sırt çantası

7. Güneş enerjili sırt çantası

İşte tatilinizi daha konforlu hale getirmek için güneş enerjisi kullanan başka bir buluş . Gadget'larınızı bir zam yerine getiremeyeceğinizi kim söyledi?

8. Skinners çorap-ayakkabı

8. Skinners çorap-ayakkabı

Bazen bagaj kapasiteniz sınırlıdır ve sıradan ayakkabılar çok kalın ve ağırdır. İşte bu yüzden “ Skinners ”, bir ormandan bir dalışa kadar her yerde giyilebilecek koruyucu çorap tasarımı ile ortaya çıktı.

9. Ayakkabı lambaları

9. Ayakkabı lambaları

Gece yürüyüşü planlıyorsanız, Milton Amca'nın ayakkabı lambaları size yolu gösterecek! Sadece seninle fazladan pil almayı unutma.

10. SafeGo taşınabilir kasa

10. SafeGo taşınabilir kasa

Bazen en güvenli yerlere gitmiyoruz ve hiç kimse yabancı ülkelerde para ya da önemli belgeler olmadan kalmak istemiyor. SAFEGO, tatilimizin keyfini sonuna kadar çıkarmak için hırsızlığa karşı bir çanta tasarladı.

11. Pocketband'lar

11. Pocketband'lar

Şimdi, herkesin onlarla tatile çıkmayı sevdiği bir deha öğesi! Pocketband'lar anahtarlarınız ve paranız için bileziklerdir. Sabah joglarının her birine buna ihtiyacın varsa, elini kaldır! Bu gadget, denizden bir gece klübüne kadar her yerde kullanılabilir, yani küçük endişelere “güle güle” derler!

12. Avex çok amaçlı içme bardağı

12. Avex çok amaçlı içme bardağı

Güvenlik hepimiz için büyük bir endişe kaynağıdır, dolayısıyla daha fazla tasarımcı tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Yukarıda belirtilen bilezik ve çanta tam olarak tarzınız değilse , AVEX tarafından kartınız, paranız ve anahtarlarınız için  bir  şişe .

13. Mikro USB taşınabilir fan

13. Mikro USB taşınabilir fan

Dizüstü bilgisayarınıza veya telefonunuza taşınabilir bir fan takarak içeride veya dışarıda serinletici esintinin tadını çıkarın .

14. Yerleşik bir üst düzey Bluetooth ses sistemi ile süzülün

14. Yerleşik bir üst düzey Bluetooth ses sistemi ile süzülün

15. Yüzen bir mini bar

15. Yüzen bir mini bar

İçeceksiz havuz partisi nedir? Kelsyus , istediğiniz kadar suda kalmanız için yüzen bir soğutucu tasarladı.

16. Koruyucu ayak pedi

16. Koruyucu ayak pedi

Listede daha önce bahsettiğimiz havalı çorapları hatırlıyor musun? İşte sıcak yaz günlerinde Nakefit'ten harika bir seçenek . Bu yapışkan tabanları her yerde kullanılabilir. Sahilde yattığını ve sonunda eve gitme zamanına karar verdiğini hayal et.

Ayakların hala ıslak ve kumla kaplı, böylece ayakkabılarını giyemezsin ... ama araban sıcak, kirli kaldırımın hemen yanında oturur. Bu tabanlar ayaklarınızı temiz tutabilir ve ısıdan, kesiklerden ve kirden koruyabilir. Korku veren!

17. Şişme elbise

17. Şişme  elbise

Hey, neşelen! Pratik şeyler havalı ve her şey ama eğlence ne olacak? Tanışmak SumoTube ! Her zaman sörf yapmayı denemek istediniz ama çok korktunuz, tüpten çıkın ve bodysurf gidin!

Bu yeterince eğlenceli değilse, aynı zamanda wakeboarding deneyebilirsiniz (iyi, sonra tüp-boarding sonra?) Ve çok fazla hareket etmekten yorulduğunda sakin bir şekilde yüzer.

Bu icatlardan herhangi birini satın almak ister misiniz? Ya da belki bu yaz dikkatini çeken başka güzel şeyleri paylaşmak ister misin? Bize yorumlarda anlat!


Bumerang - Yazarkafe

Bu İçeriğe Tepki Ver

Facebook Yorumları